Bedýnky KPZ

Odběr bedýnek na sezonu 2024, jednou za 14 dnů.

4 085 Kč
Bedýnky KPZ
Bedýnka: Dvořáček 5 kg mix ovo-zel - 13x
Pouze pro přihlášené
4 085 Kč

Detailní popis produktu

Bedýnky farma pana Dvořáčka předpoklad je 13 výdejů (začátek června do 1/2 listopadu). Objednává se předem na celou sezonu. Jeden podíl za 295 Kč + 250 Kč roční náklady za provoz KPZ, CELKEM 4035 Kč. Kombinace plodové zeleniny a ovoce, ekologické zemědělství bez bio certifikace. Sortiment: Červen: Jahody, třešně, špenát, červená cibule s natí, rebarbora , kopr,  později snad už i plodová zelenina (okurky, cukety), salát hlávkový. Léto: Zelenina -převažující podíl plodová- rajčata, okurky, cukety , papriky ,řepa, cibule  , trocha česneku, mangold, pastiňák, naťová zelenina... Letní ovoce (meruňky, ryngle/blumy, broskve, rybíz, višně, švestky, hroznové víno) Podzim: jablka, hrušky, švestky  mangold, kopr, řepa, černá ředkev, zelí, dýně, na začátku rajčata +cukety. 

Králičkova bio-zelenina
Všechny zelenina je s bio certifikací, pěstovaná přímo na farmě kousek od Hradce Králové. V nabídce je čerstvá právě zralá zelenina, nasbírána v den závozu. Proto je čerstvá, a také vám déle vydrží. Farmář doveze zeleninu na výdej a na místě ji následně rozdělím dle podílů. Proto si sebou vždy noste vlastní bedýnky, košíky, tašky.
Sortiment: bylinky, saláty, plodová, lusková, košťálová, kořenová i cibulová zelenina, brambory.
Pan Králíček bude v létě navíc spolupracovat s ovocnou bio farmou a dle nabídky se bude dát navíc doobjednat ovoce. To si budete v případě zájmu objednávat vy přímo na eshopu a svoji objednávku dostanete se svým podílem.